exact
09 آذر 1401 - 12:37

رئیس جدید هیئت هندبال استان کردستان انتخاب شد

محمد عرفان سعیدی برای چهار سال به عنوان رئیس جدید هیئت هندبال استان کردستان انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان امروز در مجمع انتخاباتی هیئت هندبال کردستان که در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد اظهار داشت: تعالی ورزش به ویژه در رشته‌های تیمی مانند هندبال یک کار تیمی است.

حامد جولائی افزود: متأسفانه هیچ فرد و ارگانی در استان کردستان پشتیبان ورزش نیست و ورزش در استان کردستان تنها توسط دستگاه ورزش و جوانان نمی‌تواند، رشد کند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان تصریح کرد: تا زمانی که اسپانسر اعلام آمادگی نکند و تیم‌داری در استان شکل نگیرد نمی‌توانیم شاهد شور و شوق ورزش در کردستان باشیم.

وی توسعه ورزش استان به ویژه هندبال را در گرو حمایت‌های بیشتر و جذب اسپانسر و کمک‌های خیرین دانست و گفت: در سال‌های قبل تعدادی از خیران و حامیان مالی در بخش‌های ورزشی حمایت هایی را تا حدودی داشتند که اکنون این حمایت‌ها کم شده و از مسئولان استانی انتظار می‌رود که بیشتر به توسعه ورزش کردستان توجه کنند.

جولائی یادآور شد: رؤسای هیئت‌ها از جمله هیئت هندبال استان کردستان باید به دنبال جذب اسپانسر و حامی مالی باشند و از این طریق از قهرمانان ورزشی حمایت کنند.

در پایان این مجمع انتخاباتی "محمد عرفان سعیدی" با کسب 17 رأی از مجموع 17 رأی ماخوذه برای چهار سال آینده به عنوان رئیس هیئت هندبال استان کردستان انتخاب شد.

همچنین با اکثریت آرا "هیرش احمدی" به عنوان خزانه‌دار و سیروان بهرامی به عنوان عضو هیئت رئیسه هیئت هندبال استان  کردستان انتخاب شدند.

انتهای پیام/487/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 889999