exact
08 آذر 1401 - 19:56

خبرنگار تقلبی اسرائیلی بعد از افشای هویتش از قطر گریخت

نظامی صهیونیستی که خود را در قطر خبرنگار جا زده بود بعد از افشای هویتش نظامی‌اش مجبور به فرار فوری از این کشور شد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های عربی به نقل از رسانه‌های عبری زبان خبر دادند، یک اسرائیلی که در صفحات اجتماعی هدف از سفر خود به دوحه را تحقق صلح در جام جهانی اعلام کرده بود بعد از آنکه مشخص شد او یکی از نظامیان یگان‌های مخصوص ارتش رژیم صهیونیستی است، ناگزیر به فرار از قطر شد.

به نوشته این رسانه‌ها، این فرد که گای هوخمن نام دارد، کلیپ‌های مختلفی از خود از قطر منتشر و در برخی از آنها خود را خبرنگار و در برخی دیگر نیز هنرپیشه اعلام کرده بود.

اما بعد از آنکه در صفحات اجتماعی مشخص شد او یکی از نظامیان ارتش اسرائیل و عضو گردان 932 تیپ ناحال است مجبور است از بیم واکنش هواداران فوتبال که روی خوشی به سازش با صهیونیست‌ها نشان نداده اند، فورا از قطر فرار کند.

به نوشته رسانه‌های عبری زبان، بعد از آن که تصاویر هوخمن با یونیفرم ارتش رژیم صهیونیستی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، او اولین بلیط موجود را خریده و به فلسطین اشغالی گریخت.

در ادامه این گزارش آمده است هوخمن خود را عامل یک جنجال در اینترنتی یافت و تهدیدهایی هم در شبکه مجازی دریافت کرد.

یک روزنامه نگار فلسطینی تبار ساکن آمریکا نیز با انتشار کلیپی از پیشینه نظامی این صهیونیست در توئیتر خود خواستار افشای هویت این جنایتکار در میان هواداران فوتبال حاضر در قطر شده بود.

انتهای پیام/*

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 888927